Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dodane przez: Anna Nowińska
Dzień Babci i Dziadka

W środę 16 stycznia Filię nr 4 odwiedziły dzieci z zerówki. W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka wzięły udział w lekcji bibliotecznej i zajęciach plastycznych.

Na początek dzieci dowiedziały się od kiedy świętujemy Dzień Babci i Dziadka, i czy w innych krajach również obchodzi się takie święto. Potem opowiadały o swoich ukochanych dziadkach i zrobiły test "Jakim jesteś wnuczkiem", oczywiście wszyscy wypadli celująco.

Najwięcej radości sprawiło dzieciom samodzielnie wykonanie laurek, które z pewnością będą miłym upominkiem dla wszystkich babć i dziadków.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.