Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Teatr Kokon w Bibliotece

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Teatr Kokon w Bibliotece

Dnia 12.05.2022 r. W Oddziale dla Dzieci oraz Filii Nr 4 w Słupcu odbyło się przedstawienie pt. "Wyobraźnia - Słowa mają moc", w wykonaniu Teatru Kokon z Krakowa.

Teatr Kokon prezentuje spektakle dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tematem spektaklu była niezwykła książka zupełnie odmieniła życie dziewczynki, która dotąd w ogóle nie lubiła czytać. Światy które dzięki niej odwiedziła pokazały jej, że wyobraźnia to niezwykły dar i ogromna siła, którą każdy z nas może w sobie odkryć.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.