Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Sieć na kulturę w podregionie wałbrzyskim

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Sieć na kulturę w podregionie wałbrzyskim

Dzięki uczestnictwie w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie wałbrzyskim" nasza biblioteka wzbogaciła się o sześć nowych laptopów z których będą mogli korzystać czytelnicy filii nr 4 w Słupcu oraz oddziału dla dzieci.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie w projekcie należą się naszym bibliotekarkom Annie Nowińskiej i Małgorzacie Ciechanowskiej, które przez wiele miesięcy z noworudzką młodzieżą realizowały program dotyczący bezpiecznego zachowania w sieci.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.